Ballina Etiketimet Boci

Etiketim: Boci

Shkollat e dëmtuara nga tërmeti, Boçi: Qindra nxënës, pa mjedise për...

TIRANË, 30 gusht/ATSH / Partia Demokratike e konsideroi dështim angazhimin e qeverisë për rindërtimin e shkollave të dëmtuara nga tërmeti i fortë që goditi...

KLGJ pezullon kthimin në detyrë të gjykatësit Guximtar Boçi

TIRANË, 29 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur pezullimin e kërkesës për kthimin në detyrë të gjyqtarit Guximtar Boçi, i cili...

Boçi: Protestat do jenë më të shpeshta, ndoshta që nesër

TIRANË, 16 mars /ATSH/ “Protestat do jenë intensive të shpërndara në çdo kohë, në çdo qytet dhe me frekuencë më të shpejtë. Nuk do...

Boçi: Qeveria, asnjë shpërblim për mësuesit në fundvit

TIRANË, 29 dhjetor/ATSH/ "Që kur ka ardhur në pushtet e deri më sot, kjo qeveri nuk ka dhënë asnjë shpërblim për fundin e vitit...

Deputeti Boçi reagon për dorëheqjen e zv/ministrit Demo

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ - Partia Demokratike e cilësoi dorëheqjen e zëvendësministrit të Arsimit, Ervin Demo, pa kërkuar as ndjesë publike për vjedhjen e punës...

Bllofi i Luçiano Boçit, nxjerr fotot e spitalit në ndërtim e...

TIRANË, 20 korrik/ATSH/ - Deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi, ka postuar në rrjetin social "Facebook" disa foto të spitalit (ish-Kirurgjia Elbasan) që është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA