Ballina Etiketimet Blogere

Etiketim: blogere

Blogerët e njohur shqiptarë mbjellin pemë për 100-vjetorin e Tiranës Kryeqytet

TIRANË, 1 mars/ATSH/ Disa prej blogerëve shqiptarë më të njohur të rrjeteve sociale zgjodhën që mëngjesin e kësaj të shtune ta kaolin duke mbjellë...

FOKUS – Vdes simboli i revolucionit të jasemintë tunizian

TUNIS, 27 janar /ATSH-ANSA/ - Lina Ben Mhenni, blogere tuniziane, gazetare, kampione e fjalës së lirë dhe aktiviste për të drejtat e njeriut, vdiq...

VIDEO/ Blogerja që fitoi betejën me kancerin, mesazh për të gjitha...

TIRANË, 6 tetor/ATSH/ Blogerja e njohur shqiptare, Estela Ujka e cila pak kohë më parë u ndesh me sëmundjen e rëndë të kancerit të...

FOTO/ Historia e Krujës e sjellë magjishëm nga 10 blogerë italianë

- Ja pse duhet vizituar qyteti i Skënderbeut: TIRANË, 1 maj /ATSH/ - Kruja është destinacioni kryesor i turizmit kulturor në Shqipëri. Shprehja: “Nëse nuk...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA