Ballina Etiketimet Biljana Petrovic

Etiketim: Biljana Petrovic

Bashkëpunim për implementimin e programit IPARD/ Krifca takim me homologen serbe

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ Drejtoresha e Përgjithshme e Agjencisë së Zhvillimit Bujqësor dhe Rural, Frida Krifca priti sot në Tiranë në një takim drejtoreshën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA