Ballina Etiketimet Baza ajrore

Etiketim: baza ajrore

Kanali televiziv i NATO-s kronikë për bazën ajrore në Kuçovë

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/- Baza e Kuçovës jo vetëm do të rikthejë lavdinë e dikurshme të atij aeroporti, por do jetë edhe baza e parë...

Investimi i NATO-s në Kuçovë, frymëmarrje zhvillimit ekonomik dhe social të...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/- Investimi i NATO-s në bazën e Kuçovës krahas rritjes së sigurisë të vendit tonë do të sjellë me vete përfitime të...

Aeroport ushtarak me standardet e NATO-s në Kuçovë

TIRANË, 12 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Investimi prej 50 milionë eurosh në bazën ajrore të Kuçovës mundëson transformimin e kësaj hapësire në një aeroport ushtarak me...

Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, Xhaçka: Vlerësim për Shqipërinë

TIRANË, 4 gusht/ATSH/- Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, e cilësoi një lajm shumë të mirë dhe një vlerësim për Shqipërinë krijimin e bazës ajrore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA