Ballina Etiketimet Baba

Etiketim: baba

KINË – Ma heq dorë nga Ali Baba

PEKIN, 9 shtator /ATSH-ANSA/ - Jack Ma, themeluesi vizionar i gjigantit kinez Alibaba do të pasojë titullin e presidentit të kompanisë tek Daniel Zhang,...

TEKNOLOGJI – Alibaba, marrëveshje me Audin, Renaultin dhe Hondën për sistemin...

PEKIN, 12 qershor /ATSH-ANSA/ - Gjiganti aziatik i shitjeve online Alibaba ''do të flasë'' te makinat e Audit, Renaultit dhe Hondës, të shitura në...

TEKNOLOGJI – Alibaba shpërndan postën me anë të njohjes faciale

PEKIN, 18 prill /ATSH-ANSA/ - Kompania kineze ''Cainiao Network'', degë e gjigantit Alibaba në sektorin e shpërndarjes, njoftoi aplikimin e teknologjisë së njohjes së...

UASHINGTON – Alibaba hakmerret: Jo një milion vende pune në SHBA

UASHINGTON, 20 shtator /ATSH-ANSA/ - Alibaba, rrjeti gjigant komercial kinez, nuk planifikon të krijojë një milion vende pune në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,...

SHBA – Babai i Meghan Markle krenar dhe i emocionuar

UASHINGTON, 19 maj /ATSH-AFP/ - I emocionuar dhe i lumtur, babai i Meghan, i cili e ndoqi martesën e vajzës së tij dhe princit...

SOFT NEWS – SPANJË – Lionel Messi… baba për herë të...

MADRID, 10 mars /ATSH-AFP/ - Lionel Messi dhe bashkëshortja e tij Antonella Roccuzzo janë bërë për herë të tretë prindërit e një djali me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA