Ballina Etiketimet Ata

Etiketim: ata

“Shqipëria e ardhmja jonë”/ At Nikolla Marku-Ballës: E keni mbështetjen

TIRANË, 9 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla e ka nisur ditën me fjalët...

BERLIN – Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit ATSH-STA

BERLIN, 5 prill /ATSH/ – Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH) dhe Agjencia Sllovene e Lajmeve (STA), nënshkruan sot në Berlin një marrëveshje bashkëpunimi për shkëmbimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA