Ballina Etiketimet Astir

Etiketim: Astir

“Qershia mbi tortë, Astiri voton PS mbi 60 %”/ Veliaj: Shumica...

TIRANË, 27 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i Tiranës, Erion Veliaj u shpreh sot se, fitorja e PS-së në zonën e Astirit tregon se në...

Veliaj me banorët e Astirit: Saliu, “Enveristi i fundit”; Meta ka...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ ‘Enveristi i fundit’ e cilësoi kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Sali Berishën, i cili sipas tij duhet të largohet...

Veliaj te Astiri: Shërbimet po vijnë aty ku janë banorët, së...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Pas hapjes së dy qendrave shëndetësore në Lagjen 13 dhe në Lanabregas, banorët e një tjetër lagjeje në kryeqytet do të...

FOTO/ Nis puna për rehabilitimin e rrugës “Tom Plezha” në Kashar

TIRANË, 17 gusht/ATSH/ Banorët e Kasharit, ku mbizotërojnë pallatet e reja të ndërtuara pas viteve 2000, do të kenë një rrugë me infrastrukturë të...

VIDEO-FOTO-Projekti i Unazës së Re/ IKMT vijon punën për shembjen e...

TIRANË, 5 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/-  Që prej orës 06:00 të mëngjesit, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit kanë nisur punën për prishjen e rreth 30...

Protesta e studentëve, reagon Basha

TIRANË, 6 dhjetor/ATSH/- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të "Astirit" se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë...

Veliaj me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do...

TIRANE, 6 dhjetor/ATSH/ - Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA