Ballina Etiketimet Armela Krasniqi

Etiketim: Armela Krasniqi

FOTO/ Bashkëpunimi në fushën e teknologjisë së informacionit, në qendër të...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ - Bashkëpunimi në fushën e teknologjisë së informacionit, kriza e krijuar nga pandemia e Covid-19 dhe reagimi ndaj pasojave që...

Rritje e bashkëpunimit në fushën e medias/ Drejtoresha e ATSH-së, Krasniqi...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Drejtoresha e përgjithshme e Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH), Armela Krasniqi, zhvilloi sot një takim kortezie me ambasadorin e Katarit në vendin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA