Ballina Etiketimet App

Etiketim: app

Planifikimi/ Prokurimet e 2021-it vetëm të regjistruara në sistemin elektronik

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Agjencia e Prokurimit Publik me qëllim rritjen e performancës së menaxhimit të fondeve dhe nevojave nga autoritetet kontraktore dhe mirëfunksionimin në...

Komisioni i Prokurimit Publik/ Mbërrin në Kuvend lista me 5 emrat...

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Këshilli i Ministrave i dërgon Kuvendit listën e kandidatëve të kualifikuar për kryetar të Komisionit të Prokurimit Publik. Sipas projektvendimit të publikuar...

Përfundimi i gjendjes së fatkeqësisë/ Kthehet në normalitet procesi i prokurimeve

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Agjencia e Prokurimit Publik njoftoi sot se me përfundimin e afatit të shpallur për gjendjen e fatkeqësisë natyrore të gjitha autoritetitet...

BRUKSEL – BE: Shkëmbim informacioni për COVID-19 përtej kufijve të bllokut

BRUKSEL, 16 qershor /ATSH-DPA/ - Aplikacionet për parandalimin e koronavirusit në vendet e BE do të jenë në gjendje të shkëmbejnë informacione rreth përdoruesve...

Strategjia Kombëtare për Prokurimin Publik 2020-2023, nis faza e konsultimeve

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Agjencia e Prokurimit Publik ka nxjerrë për konsultim strategjinë 4-vjeçare që synon përmirësimin e sistemit të prokurimit publik në Shqipëri, dhe...

Nevojë emergjente për mallra, punë ose shërbime, APP rekomandon marrëveshjen kuadër

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Agjencia e Prokurimit Publik rekomandon autoritetet kontraktore për përdorimin e marrëveshjes kuadër, si i vetmi mekanizëm që i siguron që mund...

APP: Asnjë pengesë për prokurime për mbulimin e nevojave nga pandemia...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Agjencia e Prokurimit Publik njoftoi sot se autoritetet kontraktore mund të vijojnë procesin e prokurimit për mbulimin e nevojave të dala...

Pezullohen procedurat e prokurimit, lejohen vetëm ato që kanë lidhje me...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Agjencia e Prokurimit Publik, (APP) njoftoi sot autoritetet kontraktore të pezullojnë gjitha procedurat e prokurimit, përfshirë këtu edhe procedurat e...

APP pezullon për 15 ditë procedurat e reja të prokurimit, si...

  TIRANË, 13 mars/ATSH/ Në kuadër të planit të masave të ndërmarra për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Agjencia e Prokurimit Publik njoftoi të gjithë...

Ndërtimi i banesave për të prekurit nga tërmeti, APP shpall garën...

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Qeveria ka shpallur garën ndërkombëtare për rindërtimin e 2500 banesave individuale për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA