Ballina Etiketimet Antony Athanas

Etiketim: Antony Athanas

110-vjetori i lindjes së Antoni Athanas

TIRANË, 28 korrik /ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave ka përkujtuar sot 110-vjetorin e lindjes së atdhetarit dhe një nga shqiptaro-amerikanët më të rëndësishëm,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA