Ballina Etiketimet Ankesa

Etiketim: ankesa

Bashkëqeverisje/ Mbi 32 mijë ankesa të zgjidhura

TIRANË, 1 mars/ATSH/ Këtë javë numri ankesave të zgjidhura nga platforma e bashkëqeverisjes në nivel qendror është 32785 ndërsa numri total i ankesave të...

Bashkëqeverisje/ 32512 ankesa të zgjidhura në një javë

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Platforma e bashkëqeverisjes “Shqiperiaqeduam.al” ka zgjidhur në nivel qendror 32512 ankesa nga 49355 numri total i ankesave të regjistruara. Këtë javë numri...

Platforma shqipëriaqëduam.al në dispozicion të banorëve të prekur nga tërmeti/ Rama:...

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama kërkoi sot nga të gjithë ata që kanë ankesa, kërkesa apo nevojë për sqarime lidhur me pasoja...

Platforma e bashkëqeverisjes, instrument efikas për çdo ankesë nga banorët e...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/Të gjithë qytetarët që kanë nevojë për ndihmë pas tërmetit të 26 nëntorit mund t’i drejtohen platformës së bashkëqeverisjes shqiperiaqeduam.al. Blendi Çuçi në...

Rezultatet e zgjedhjeve/ Pesë ankesa pranë Gjykatës Supreme nga kandidatët

PRISHTINË, 12 nëntor/ATSH/ Pesë ankesa i janë drejtuar Gjykatës Supreme rreth rezultateve përfundimtare për zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit nga ana e KQZ-së. Gjykata Supreme,...

Komisariati dixhital/ Mbi 1 mijë ankesa të administruara, 1 346 masa...

TIRANË, 22 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Policia Rrugore në të gjithë vendin, vijon bashkëpunimin me komunitetin, duke reaguar në kohë dhe me përgjegjësi ndaj ankesave...

Bashkëqeverisja/ 30 427 ankesa të zgjidhura

TIRANË, 13 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ 30 427 ankesa në total në nivel qendror dhe 3 748 në nivel lokal janë zgjidhur pas ankesave të qytetarëve...

Bashkëqeverisja, 33030 ankesa të zgjidhura në nivel qendror e vendor në...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/- Numri ankesave të zgjidhura gjatë kësaj jave nga platforma e bashkëqeverisjes në nivel qendror është 29428 nga 43053 ankesa të regjistruara. Sipas...

Ankesat e qytetarëve te Platforma e Bashkëqeverisjes, 788 zyrtarë të ndëshkuar

TIRANË, 4 shtator /ATSH/ - Rreth 788 zyrtarë që nga drejtor, e deri tek specialistë që janë ndëshkuar pasi nuk u janë përgjigjur si...

Platforma e bashkëqeverisjes, 28454 ankesa të zgjidhura në nivel qendror

TIRANË, 28 korrik/ATSH/-Në platformën e bashkëqeverisjes "Shqiperiaqeduam.al", në nivel qendror, numri i ankesave të zgjidhura kap vlerat e 28454 nga 41218 numri total i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA