Ballina Etiketimet Aksion

Etiketim: aksion

HOLANDË – Shkatërrohet një rrjet kriminal i komunikimit të koduar

HAGË, 2 korrik /ATSH-AFP/ - Autoritetet gjyqësore dhe policore franceze dhe holandeze njoftuan sot shkatërrimin e një rrjeti botëror të komunikimeve të koduara, i...

IRAK – Operacion gjigant antiterrorist kundër ISIS-it

BAGDAD, 22 qershor /ATSH-ANSA/ - Forcat e armatosura të Irakut filluan këtë mëngjes një operacion të gjerë antiISIS në qendër të vendit, raportoi televizioni...

Shemben 24 objekte pa leje në Velipojë

TIRANE, 13 qershor/ATSH/- Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT), mbështetur nga shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, përmbylli aksionin për prishjen e...

Dropull, aksion për pastrimin e shesheve dhe rrugëve të fshatrave

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Në bashkinë e Dropullit ka nisur puna për pastrimin e shesheve dhe rugëve të fshatrave. “Aksioni i pastrimit do të përfshijë 42...

Krimi Mjedisor/ Policia aksion në Durrës për lirimin e hapësirave publike...

TIRANË, 26 maj/ATSH-Arbi Fortuzi/ Policia e Shtetit vijon operacionin kundër krimeve mjedisore, zaptimit të pronës publike në plazhe, ndotjes së mjedisit dhe ndërtimeve pa...

Paketa anti KÇK, “Forca e Ligjit” sekuestron disa automjete të blinduara...

TIRANË, 8 shkurt /ATSH/ Policia përmes operacionit "Forca e Ligjit" sekuestroi disa automjete të blinduara të cilat u përkisnin individëve me precedentë të shumtë...

Foto/ Rinis aksioni për mbjelljen e pemëve, 100 fidanë të rinj...

TIRANË, 9 janar/ATSH/100 pemët e para për 100-vjetorin e Tiranës kryeqytet u mbollën sot në Lumin e Tiranës, i cili është edhe një nga...

Shkodër/ Finalizohet operacioni “Klubet e natës”, arrestohen tre persona, shpallet në...

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/- Pas një pune të mirë organizuar nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor...

Shkodër, arrestohen 3 shtetas, posedonin armë dhe lëndë narkotike

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Policia e Shkodrës arrestoi tre shtetas që posedonin armë zjarri dhe lëndë narkotike, si dhe vendosi procedimin në gjendje të lirë...

“Ta pastrojmë Shqipërinë në një ditë”, aksion në çdo rrugë e...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Nën moton “Ta pastrojmë Shqipërinë në një ditë” bashkia e Durrësit nisi sot një aksion të gjerë pastrimi që është shtrirë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA