Ballina Etiketimet Ahmetaj

Etiketim: ahmetaj

Programi i Rindërtimit/ Shkolla 9-vjeçare dhe kopshti në Kurbin gati në...

TIRANË, 9 gusht/ATSH/Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ka inspektuar punimet që po kryhen në shkollën 9-vjeçare dhe kopshtin “Dan Bajrami” në Kurbin...

Programi i Rindërtimit/ Shkolla 9-vjeçare “Hasan Koçi” në Shkozet gati në...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ishte sot në Shkozet, Durrës, në kantierin e rindërtimit të shkollës 9-vjeçare “Hasan Koçi”,...

Rindërtimi pas tërmetit/ Dy zona të reja urbane në Lezhë me...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj dhe Halil Kastrati, kryetari i shoqatës shqiptare "Jetimët e Ballkanit", nënshkruan sot në...

400 milionë lekë për programin e ri të anglishtes dhe IT-së...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Qeveria shqiptare do të financojë me 400 milionë lekë programin e ri të anglishtes dhe IT-së për ciklin e ulët. Ky program,...

Kjo qeveri rriti taksën për “oligarkët” nga 10 në 15%

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi sot se 256 mijë qytetarë e kanë përfituar mbështetjen nga qeveria, pasi u...

Ahmetaj: Rishikimi i buxhetit shënon ringritjen pas pandemisë

https://www.facebook.com/b.taulant/videos/315315566489653/?t=7 TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi sot se ekonomia shqiptare për shkak të tërmetit dhe COVID-19 është goditur. Duke marrë...

Kantieret e Rindërtimit/ Kryhet rreth 45% e punës me infrastrukturën e...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/219756209269846/?__tn__=%2CdkC-R&eid=ARCIRllPUbI5Kr72QPASeRE8wQMZrlovq5YWIaepvi0ryhsA7VulJhpDmj3ObnKaqwmQWz4l7PJyqSYs&hc_ref=ARR6eH-D_QyBA5njNhS9twc5e1p_M2M927lLTTvhWjCHxpGXrcElhv-TcI32rVvDvrk TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Shtetit për Rindërtimin, koordinator për hartimin e Planit Kombëtar të Rimëkëmbjes, Arben Ahmetaj ishin sot...

Rindërtimi pas tërmetit/ 76 milionë dollarë të alokuara në proces shpërndarjeje...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/  "Sot janë 7.6 miliardë lekë, ose 76 milionë dollarë të alokuara në proces shpërndarje në 11 bashki. Janë 143 shkolla nga...

Ahmetaj: Nis angazhimi i fondeve të donatorëve për rindërtimin, të shtunën...

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetaj dha sot një informacion të plotë lidhur me fondet e siguruara nga qeveria shqiptare...

Buxheti i shtetit për rindërtimin 34 miliardë lekë, donacionet aktive llogariten...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/278168593515187/ TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj, informoi sot lidhur me procesin e rindërtimit në zonat e prekura nga tërmetit i 26 nëntorit. Puna...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA