Ballina Etiketimet Afat

Etiketim: Afat

Shtyhet deri më 30 prill afati i vlefshmërisë së kartave të...

TIRANË, 26 mars/ATSH/ Vlefshmëria e kartave të identitetit që skadojnë më 25 prill është shtyrë deri më datë 30 prill. Vendimi i është marrë në...

“Shtyrje e afatit të vlefshmërisë së dokumenteve biometrike”/ Hodaj: Janë shtuar...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Zëvendësministri i Brendshëm, Julian Hodaj u shpreh sot në një intervistë televizive se, qeveria do ndërmarrë çdo hap të mundshëm...

BM – Londra shtyn zbatimin e plotë të kontrolleve të importit

LONDËR, 11 mars /ATSH-AFP/ - Britania e Madhe do të shtyjë hyrjen e plotë në fuqi të kontrolleve të importeve të mallrave nga Bashkimi...

Celibashi kërkesë Ministrisë së Brendshme: Të shtyhet afati për ID që...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi i ka kërkuar ministrisë së Brendshme shtyrjen e afatit të vlefshmërisë së dokumenteve të identifikimit biometrik. Në...

Meta: Shumë qytetarë rrezikojnë të mos votojnë, të zgjatet vlefshmëria e...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Presidenti Ilir Meta, i është drejtuar me një shkresë zyrtare Kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi, Kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të...

Shtyhet afati për garancinë sovrane deri në 30 qershor 2021/ Deri...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Ministria e Financave dhe Ekonomisë miratoi shtyrjen e afatit për aplikime në kuadër të skemës së garancisë shtetërore që synon rimëkëmbjen...

Akademia e Sigurisë/ Një ditë afat nga mbyllja e aplikimeve

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Të gjithë aspirantëve për t’u bërë pjesë e Policisë së Shtetit, u ka mbetur ende një ditë kohë për të aplikuar...

Strehimi/ Shtyhet afati i dorëzimit të dokumentacionit për fazën e dytë...

TIRANË, 12 gusht/ATSH/ Në kuadër të masave të marra nga bashkia e Tiranës për kapërcimin e situatës së krijuar nga COVID-19, këshilli bashkiak ka...

ARGJENTINË – Zgjatet afati i negociatave për ristrukturimin e borxhit

BUENOS AIRES, 20 qershor /ATSH-AFP/ - Argjentina zgjati me më shumë se një muaj, deri më 24 korrik, afatin e negociatave me kreditorët në...

LONDËR – FMN: Të shtyhen negociatat post-Brexit për shmangien e rritjes...

LONDËR, 16 prill /ATSH-AFP/ - Drejtuesja e Fondit Monetar Ndërkombëtar foli për një shtyrje të afatit për negocimin e marrëdhënies post-Brexit të Bashkimit Europian...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA