Ballina Etiketimet AADF

Etiketim: AADF

ILD-AADF, memorandum mirëkuptimi për programin e zhvillimit të lidershipit

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Zyra e Inspektorit të Lartë të Drejtësisë dhe Fondacioni Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim (AADF) për Programin për zhvillimin e lidershipit LEAD Albania...

Parku Ujor Drilon-Tushemisht, atraksioni më i ri turistik në Pogradec

TIRANË, 27 korrik /ATSH/- Parku Ujor Drilon-Tushemisht është atraksioni më i ri turistik që i shtohet qytetit piktoresk të Pogradecit. Studioja portugeze e arkitekturës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA