Ballina Etiketimet 21 janar

Etiketim: 21 janar

4 të vrarët e 21 janarit/ Spiropali: Do i kujtojmë çdo...

TIRANË, 23 janar/ATSH/- Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u shpreh sot se katër të vrarët e 21 janarit 2011, që...

Mungesa në familjen e Aleks Nikës/ Balla: Drejtësia e re duhet...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "drejtësia e re duhet të marrë përgjegjësitë dhe të...

Rama dhe familjarët homazhe në nderim të 4 të vrarëve në...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, ministra, deputetë të Partisë Socialiste, familjarë të viktimave dhe qytetarë, zhvilluan sot homazhe për viktimat e 21 Janarit...

10 vite nga 21 Janari/ Braçe: Urdhëruesit e pushkatimeve janë të...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe tha sot se “urdhëruesit e pushkatimeve janë të lirë, të pahetuar, të pagjykuar, të pandëshkuar; madje madje njerëz...

10 vite nga masakra e 21 Janarit/ Balla: Hetimi s’mund të...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ "10 vite nga masakra e 21 Janarit, drejtësia e re duhet të marrë përgjegjësitë dhe të hetojë urdhëruesit", deklaroi sot kryetari...

1 vit nga tërmeti i 21 shtatorit/ Mbi 60 familje të...

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Një vit nga tërmeti i 21 shtatorit, 65 familje të bashkisë së Tiranës, banesat e të cilave u dëmtuan rëndë, janë...

Braçe: 6 vite në pushtet jam torturuar kokëulur çdo 21 janar,...

TIRANË, 21 janar/ATSH/- Zëvendëskryeministri Erion Braçe duke përkujtuar 21 janarin e 2011, theksoi se "sistemi kriminal gjyqësor i emëruar e nën sundimin e Sali...

9 vjet nga “21 Janari”, homazhe në nderim të 4 protestuesve...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Ministra të kabinetit qeveritar, deputetë të Partisë Socialiste, familjarë të viktimave dhe qytetarë të shumtë zhvilluan sot homazhe për viktimat e...

“21 janari”, Balla: Shqiptarët presin nga Drejtësia e re zbardhjen e...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ "Shqiptarët presin nga drejtësia e re zbardhjen e plotë dhe ndëshkimin e fajtorëve për krimin e rëndë të 21 janarit". Kështu deklaroi...

Kandidati i Matit, Rama: E provuar katërcipërisht që nuk ka shkelur...

TIRANË, 14 maj /ATSH-Gjergji Mima/ -Kryeministri Edi Rama në një bashkëbisedim me gazetarët tha se kandidati PS për bashkinë Mat, Agron Malaj është provuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA