Ballina Etiketimet 14

Etiketim: 14

SHBA – Amendamenti 14 i mjaftueshëm për të ndalur Trump

UASHINGTON, 12 janar /ATSH-DPA/ - Për të ndalur Donald Trump, zyrat publike nuk kanë nevojë për fajësim, mjafton thjesht dhe shpejt zbatimi i seksionit...

TURQI – Rritje e ndjeshme e inflacionit dhe çmimeve

STAMBOLL, 4 janar /ATSH-DPA/ - Çmimet e konsumit në Turqi u rritën në dhjetor, ndërkohë që inflacioni vjetor arriti në 14,6%, sipas të dhënave...

MV – Zaev: Të shfrytëzojmë momentin e stabilizimit të koronavirusit dhe...

SHKUP, 10 maj /ATSH-MIA/ - Të shfrytëzojmë momentin e stabilizimit të koronavirusit dhe pandemisë dhe të shkojmë në zgjedhje në mes të qershorit, më...

MV – Dy ditë zi kombëtare për 14 viktimat e aksidentit...

SHKUP, 14 shkurt /ATSH-MIA/ - Datat 14 dhe 15 shkurt janë shpallur ditë zie kombëtare për shkak të aksidentit tragjik, të ndodhur dje pasdite në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA