Foto- Qeveria Rama 3 merr detyrën

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama përcolli foton zyrtare të qeverisë Rama 3, pas betimit në Presidencë që shënon dhe nisjen e punës në mandatin e tretë.

Pas betimit, kryeministri dhe kabineti i tij iu drejtuan Kryeministrisë ku zhvilluan dhe mbledhjen e parë të mandatit të tretë. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.