Ballina Etiketimet Zanatet ne shqiperi

Etiketim: zanatet ne shqiperi

Transmetim i traditës dhe vlerave shqiptare/ Zanatet tradicionale “fiksohen” në librin...

TIRANË, 22 janar/ATSH-Bledi Naska/ U zhvillua sot promovimi i librit “Sekrete Mjeshtërie”. E veçanta e këtij botimi është se për herë të parë janë grumbulluar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA