Ballina Etiketimet Zall Herr

Etiketim: Zall Herr

Tabaku: Në Zall-Herr asnjë investim

TIRANË, 24 janar/ATSH/- Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku zhvilloi sot një takim me banorët e zonës së Zall Herrit, sipas të cilëve ata janë...

2 familje të tjera hyjnë në shtëpitë e reja në Zall-Herr/...

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Shkurtin e kaluar ishin në çadra 10.023 familje sot janë 865 dhe pakësohen javë pas jave, ashtu si mijëra të tjerë...

Tri familje në Zall-Herr me shtëpi të reja, Veliaj: Po punojmë njësoj,...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit, familjet e Riza Zekthit, Hysen Vreshtit dhe Nazmi Oruqit në fshatin Dritas të Zall-Herrit hynë...

Rindërtimi/ Plot 1 mijë familje në Tiranë do të gëzojnë Vitin...

  TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ Në të 11 bashkitë e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, dita-ditës banorët po kthehen në shtëpitë e tyre të rindërtuara. Kryeministri...

Veliaj në Zall-Herr: Viti i Ri do t’i gjejë familjet e...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Ndalesa e radhës e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, sot ishte në Zall-Herr, i cili në një takim me stafin e...

Nis rindërtimi i 44 shtëpive individuale që u dëmtuan nga tërmeti...

TIRANË, 22 gusht/ATSH/Bashkia e Tiranës ka hapur një tjetër kantier në Njësinë e Zall – Herrit për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti...

Zbardhet grabitja në Zall-Herr, arrestohen tre autorët

TIRANË, 2 maj/ATSH/ Policia e Shtetit ka zbardhur grabitjen e ndodhur në fshatin Qinam, në Zall-Herr, ku persona të paidentifikuar, nën kërcënimin e armës,...

Banesë e re për familjen Neli në Zall-Herr, Veliaj: Kemi filluar...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Në prag të muajit të Ramazanit, familja Neli në Zall-Herr gëzon një strehë të re, me kushte shumë herë më të...

Rama në banesën e re të familjes Tafa në Zall-Herr: Të...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Zall-Herr në shtëpinë e rindërtuar dhe mobiluar nga e para të familjes së Riza Tafës,...

VIDEO/ Zyra e aplikimit për ID dhe pasaporta biometrike në Zall-Herr,...

TIRANË, 17 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi-ATSH/ Prej dy muajsh tashmë në njësinë administrative “Zall-Herr është çelur zyra për aplikimin për karta identiteti dhe pasaporta biometrike. Një shërbim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA