Ballina Etiketimet Xhaferr Gashi

Etiketim: Xhaferr Gashi

​Gashi-Haradinajt: Ju dhe Kosova asnjëherë nuk rrëzoheni

PRISHTINË, 20 korrik /ATSH/ Kryetari i komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi ka reaguar pas dorëheqjes së Kryeministrit Ramush Haradinaj, duke thënë se tani prapë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA