Ballina Etiketimet Whuan

Etiketim: whuan

KINË – Li viziton pacientët dhe mjekët e qytetit së koronavirusit

VUHAN, 27 janar /ATSH-ANSA/ - Kryeministri kinez, Li Keqiang është ngarkuar personalisht nga presidenti Xi Jinping për të vizituar qytetin e Vuhanit, epiqendër të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA