Ballina Etiketimet Weinstein

Etiketim: Weinstein

Mbretëresha Elizabeth II i heq titullin prestigjioz Harvey Weinstein-it

LONDËR, 18 shtator /ATSH-DPA/ - Mbretëresha britanike Elizabeth II i hoqi titullin prestigjioz CBE regjisorit të dënuar për ngacmim seksual, Harvey Weinstein dhe fshiu...

KINEMA – Dënohet me 23 vjet burg producenti i njohur Harvey...

NJU JORK, 11 mars /ATSH-AFP/- Ish-producenti i kinemasë Harvey Weinstein, i shpallur fajtor për përdhunim dhe ngacmim seksual, u dënua sot me 23 vjet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA