Ballina Etiketimet Votat me kusht

Etiketim: votat me kusht

Numërohen mbi 8 mijë vota me kusht, gati gjysmën i merr...

PRISHTINË, 1 mars /ATSH/ Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është duke vijuar numërimi i votave me kusht dhe personave me aftësi të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA