Ballina Etiketimet Vokshi Alibeaj

Etiketim: Vokshi Alibeaj

Vokshi-Alibeaj: Të anulohet çmimi për blerjen e materialeve mbrojtëse shëndetësore

TIRANË, 18 prill /ATSH – I. Vata/ Ish-deputetët e PD-së, Albana Vokshi dhe Enkelejd Alibeaj reaguan sot në lidhje me tenderin për blerjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA