Ballina Etiketimet Vlore-Hungari

Etiketim: Vlore-Hungari

Ambasadori i Hungarisë: Projekte konkrete në turizëm dhe ekonomi

Vlorë, 12 dhjetor/ATSH-Harilla Koçi/ - Vlora dhe Hungaria duhet të ndërtojnë bazat e një bashkëpunimi afatgjatë, që duhet të përfshijë turizmin, ekonominë dhe fusha...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA