Ballina Etiketimet Veliu

Etiketim: Veliu

Maskat të detyrueshme nga e enjtja/ Policia monitorime rigoroze të gjithë...

TIRANË, 12 tetor/ATSH-Maela Marini/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu në një mesazh drejtuar qytetarëve, bëri sot apel për respektimin e...

Veliu-Damberg, forcim i bashkëpunimit mes policisë shqiptare dhe asaj suedeze

TIRANË, 8 tetor /ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu priti në një takim në Tiranë, ministrin e Brendshëm të Suedisë,...

Integritet dhe profesionalizëm/ Veliu vlerëson shefin e Standardeve dhe Performancës në...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu i akordoi sot shefit të Standardeve dhe Performancës në Drejtorinë e Standardeve...

Veliu, takim me nënën e 15-vjeçarit që u ndalua nga policia

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, së bashku me zv.drejtoren e Përgjithshme Aida Hajnaj, zhvilluan një takim me...

“Crystal Eagle”/ Hetim i përbashkët me SHBA, Veliu: Goditet grupi kriminal...

TIRANË, 19 maj/ ATSH/-  Një grup kriminal me 24 anëtarë, që dërgonin në SHBA qytetarë me viza false, është goditur nga Policia e Shtetit,...

Zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Policia e Shtetit dhe Drejtoria Vendore e Policisë Durrës arrestuan dy shtetas të akuzuar për vrasjen e dy vëllezërve D. Sh.,...

VIDEO/ Drejtuesit e Policisë së Shtetit dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë

TIRANË, 4 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, së bashku me drejtorin e departamentit të Policisë Kriminale, Tonin...

FOTO/ Gjermania i dhuron policisë shqiptare 7 automjete me vlerë 327...

TIRANË, 6 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/- Gjermania i ka dhuruar 7 automjete të markës "Mercedes Benz Sprinter" që kapin shifrën 327.000 euro, të cilat rinovojnë flotën...

Kreu i Xhandarmërisë Mbretërore të Holandës takim me Veliun: Të forcojmë...

TIRANË, 6 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor Ardi Veliu priti në një takim drejtuesin e Xhandarmërisë Mbretërore të...

“Dëshmorë të atdheut”/ Veliu: Policia jep 4 milionë lekë për fondacionin...

TIRANË, 22 janar /ATSH/- Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i dorëzoi sot fondacionit "GJURMË" çekun prej 4.000.000 lekësh. Në ceremoninë e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA