Ballina Etiketimet Veliu

Etiketim: Veliu

Megaoperacioni “Dobra”/ Veliu: Hetim pasurive të paligjshme

TIRANË 1 shtator /ATSH-I.Vata/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu u shpreh sot nga Madridi, ku u prezantuan rezultatet e megaoperacionit...

Megaoperacioni i përbashkët “Dobra”/ Veliu nga Madridi: 107 të arrestuar, u...

TIRANË 1 shtator /ATSH-I.Vata/ Finalizohet megaoperacioni i përbashkët i Policisë shqiptare dhe asaj spanjolle, koduar "Dobra", në kuadër të të cilit u godit një...

Veliu u akordon Certifikatën për Shërbime të Dalluara, drejtueseve Vilma Ibrahimi...

TIRANË 12 gusht /ATSH-I.Vata/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliun u akordoi sot Certifikatë për Shërbime të Dalluara, Drejtueses Vilma Ibrahimi...

Lehtësimi i lëvizjes në Pikat Kufitare/ Veliu inspekton Morinën dhe aeroportin...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, së bashku me drejtorin e Departamentit të Policisë Kufitare dhe Migracionit Eduart...

SHBA mbështetje për rritjen e kapaciteteve të Njësisë së Informacionit të...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, drejtues të disa departamenteve në DPPSH dhe përfaqësues nga Ministria e Brendshme...

Kontribut në Policinë e Shtetit/ Veliu i dorëzon “Certifikatën për Shërbime...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu i akordoi sot “Certifikatë për Shërbime të Dalluara”, Drejtuesit të Parë Shkëlqim...

Britania e Madhe dhuron pajisje për Policinë e Shtetit/ Modernizohet baza...

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ Forcat Kufitare të Britanisë së Madhe dhuruan për Policinë e Shtetit, 3 pajisje për detektimin e lëndëve narkotike dhe të substancave...

Shqipëri-Çeki, bashkëpunim në fushën e sigurisë

TIRANË, 10 qershor /ATSH – I. Vata/ Presidenti i Policisë çeke gjeneral major Jan Švejdar, i shoqëruar nga drejtues të tjerë të lartë të...

Veliu me drejtorët e Policisë: Tolerancë zero ndaj ngjarjeve kriminale dhe...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Parandalimi i ngjarjeve kriminale, i kultivimit të kanabisit dhe ndërtimeve pa leje ishte në fokus të takimit të drejtorit të përgjithshëm...

2 vjet FRONTEX në Shqipëri/ Veliu: Vendi i parë i Ballkanit...

TIRANË, 26 maj /ATSH – I. Vata/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu me rastin e 2-vjetorit të nënshkrimit të marrëveshjes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA