Ballina Etiketimet “Vallëzo me ne”

Etiketim: “Vallëzo me ne”

FOTO/ “Vallëzo me ne”, magjia e interpretimit të balerinëve të vegjël...

TIRANË, 10 qershor /ATSH – B. Naska/ Adela Muçollari, balerina e parë në Teatrin e Operas dhe Baletit, së bashku me nxënësit e saj...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA