Ballina Etiketimet Vaksina antikovid

Etiketim: vaksina antikovid

60 milionë euro për vaksina antikovid dhe pajisje të tjera mjekësore

PRISHTINË, 13 prill /ATSH/ Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme ka miratuar nismën për negocimin e marrëveshjes kornizë së kredisë ndërmjet Kosovës dhe...

Mbërrijnë 100,000 vaksina të tjera antikovid “Sinovac” në aeroportin e Rinasit

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Mbërrijnë 100,000 vaksina të tjera antikovid "Sinovac" në aeroportin e Rinasit. Lajmin e ka bërë të ditur Kryeministri Rama ku shprehet...

FOTOGALERI/ Vijon vaksinimi antikovid, në total janë kryer 4969 vaksinime

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu bën të ditur se, ditën e sotme janë realizuar 792 vaksinime antikovid...

Vijon vaksinimi antikovid në Shtëpinë e të Moshuarve në Fier/ Rama:...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Fier tek Shtëpia e të Moshuarve ku vazhdon vaksinimi për të...

Udhëzimet e reja të shkencëtarëve për personat e vaksinuar kundër COVID-19

TIRANË, 16 shkurt/ATSH-Bledi Naska/ Udhëzimi i azhurnuar nga Qendrat Ndërkombëtare për Kontrollin dhe Parandalimin të Sëmundjeve (CDC) “OBSH” dhe shkencëtarët që po studiojnë virusin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA