Ballina Etiketimet Uzuni

Etiketim: Uzuni

Raporti i observatorit të futbollit “CIES”/ Gjimshiti dhe Uzuni, mes lojtarëve...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Observatori i futbollit “CIES” ka publikuar së fundmi një raport me të dhëna të grumbulluara nga InStat mbi performancën e...

FUTBOLL – Uzuni “skuqet” në Kupën e Kroacisë

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ - Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni është ndëshkuar me karton të kuq gjatë sfidës që "Lokomotiva Zagreb" po zhvillonte...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA