Ballina Etiketimet Ushqyerja me gji

Etiketim: ushqyerja me gji

Java botërore e ushqyerjes me gji, edhe nënat me COVID-19 mund...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Kjo javë njihet ndryshe si java botërore e ushqyerjes me gji. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se ushqyerja me gji...

COVID-19/ Ushqyerja me gji e foshnjeve, UNICEF trajnim me 25 neonatologë

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ “Nuk ka asnjë arsye që të ndërpritet ushqyerja me gji në kontekstin e COVID-19”. Shërbimi i Neonatologjisë në bashkëpunim me zyrën e...

Poliklinika nr.9, nënat e reja njihen me teknikat e ushqyerjes së...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/Ekspertët e Institutit të Shëndetit Publik po instruktojnë nënat e reja në poliklinikat e lagjeve mbi teknikat e suksesshme të ushqyerjes së...

Spitalet, asisencë nënave të reja për ushqyerjen e foshnjeve me qumësht...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Për rritjen, shëndetin dhe zhvillimin më të mirë të foshnjës, si dhe shëndet më të mirë të nënës, foshnjat duhet të...

Specialistët nxisin nënat për ushqyerjen e foshnjeve me qumësht gjiri

TIRANË, 31 korrik/ATSH/ Ekspertët e Institutit të Shëndetit Publik kanë zhvilluar një takim ndërgjegjësues në kuadër të javës botërore të ushqyerjes me gji. Më synim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA