Ballina Etiketimet Urologo

Etiketim: urologo

SHËNDETËSI – Të frikshmet tabù, vetëm një në tre burra shkon...

SHËNDETËSI, 29 shtator /ATSH/ - Një studim i kohëve të fundit thotë se tetë nga 10 burra nuk kanë shkuar kurrë te urologu. ''Dhe kjo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA