Ballina Etiketimet Udhezues

Etiketim: udhezues

Fari, elementi udhërrëfyes dhe sinjalizues për pilotët detarë, e ka historinë...

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Sigurisht përveçse në qofsh një marinar apo një person i angazhuar në industrinë detare, ajo struktura e vjetër dhe e vetmuar,...

Udhëzues për mësimin në kushtet e shtëpisë, pjesë edhe sugjerimet e...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka publikuar së fundmi një udhëzues të përditësuar për mësimin në kushtet e...

COVID-19/ Udhëzues, shërbim në distancë me telefon ose sms për të...

TIRANË, 14 mars/ATSH/Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar udhëzuesin e shërbimit në distancë me telefon ose sms për të sëmurët kronikë në...

Pezullimi i mësimit, Ministria e Arsimit publikon udhëzuesin për klasat virtuale

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka publikuar “Udhëzuesin për Mësimin në Kushtet e Shtëpisë”, për shkak të situatës...

Për herë të parë në Shqipëri, udhëzues për arsimin parashkollor

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/Për herë të parë në Shqipëri do të ketë një udhëzues për arsimin parashkollor. Kështu deklaroi zv.ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Nina...

Publikohet udhëzuesi për eksportin e frutave dhe perimeve nga Ballkani drejt...

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ - Bashkimi i Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë të Shqipërisë ka publikuar “Udhëzuesin për eksportin e frutave dhe perimeve të...

Himara vlerësohet në Londër për ruajtjen e banesave tradicionale

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/- Udhëzuesi Praktik për Mbrojtjen dhe Ruajtjen e Banesave Tradicionale në fshatrat e Bregdetit të Himarës është vlerësuar së fundmi me çmimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA