Ballina Etiketimet Turizimi

Etiketim: turizimi

Bujqësia dhe turizmi, dy sektorë me potenciale të jashtëzakonshme

TIRANË, 21 shtator /ATSH/ Presidenti Ilir Meta ka kërkuar sot që “të kthejmë seriozisht vëmendjen nga bujqësia dhe turizmi, dy sektorë me potenciale të...

Pukë, Gjonaj: Taksë zero për vitin e parë të çdo aktiviteti...

TIRANË, 24 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste, për bashkinë e Pukës, Gjon Gjonaj dhe njëkohësisht kryetari aktual i kësaj bashkie zhvilloi një...

Nga Thethi në Tushemisht, investimet gjatë 2019 në infrastrukturën turistike

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/- Zhvillimi i infrastrukturës turistike në gjithë vendin është në prioritet të investimeve që do të zbatojë Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH)...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA