Ballina Etiketimet Turistja

Etiketim: Turistja

VIDEO/ Jeton prej 5 vitesh në Tiranë, australiania Lewis: Shqipëria një...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Shqipëria është një diamant për kulturën, peizazhin dhe gjithçka tjetër. Pikërisht kështu e përshkruan vendin tonë, australiania Aleksandra Lewis, e cila jeton...

FOTO/ Turistja angleze frymëzohet nga afresku “Sjellësi i pranverës” në Vlorë...

TIRANË, 31 Korrik /ATSH/ - Turistja angleze dhe dashamirësja e shpendëve, Sheila Phyall është frymëzuar nga afresku më i madh i Ballkanit, i njohur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA