Ballina Etiketimet Turistë aziatikë

Etiketim: turistë aziatikë

FOTO/ Kroçera “Ocean Dream” me turistë japonezë në portin e Durrësit

TIRANË,2 tetor /ATSH/ - 1238 turistë të huaj, shumica e të cilëve nga Japonia dhe vendet e Azisë Lindore kanë mbërritur në Durrës me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA