Ballina Etiketimet Tudim

Etiketim: tudim

STUDIM – Testimi dhe gjurmimi thelbësorë, por jo të mjaftueshëm për...

PARIS, 19 gusht /ATSH-AFP/ - Testimi për COVID-19 dhe gjurmimi i kontakteve të personave të infektuar janë masa thelbësore për të ngadalësuar qarkullimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA