Ballina Etiketimet Trump.rritje

Etiketim: trump.rritje

SHBA – Trump dhe Duda marrëveshje për rritjen e pranisë ushtarake...

UASHINGTON, 13 qershor /ATSH-PAP/ - Presidenti amerikan, Donald Trump dhe homologu i tij polak, Andrzej Duda nënshkruan në Uashington një deklaratë të përbashkët për...

SHBA – Përgënjeshtrohet deklarata e Trumpit për rritjen ekonomike

UASHINGTON, 11 shtator /ATSH-ANSA/ - Këshilltari ekonomik i Shtëpisë së  Bardhë, Kevin Hassett ka pranuar se presidenti amerikan Donald Trump ka gabuar kur ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA