Ballina Etiketimet Trump.kongre

Etiketim: trump.kongre

SHBA -Trump: Të kapërcejmë përçarjet politike

UASHINGTON, 6 shkurt /ATSH-ANSA/ - Mjaft me luftërat idiote politike dhe me këto hetime qesharake dhe të njëanshme, jo hakmarrje dhe rezistencë, ne duhet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA