Ballina Etiketimet Tregjet

Etiketim: Tregjet

FOKUS – Tregjet globale skeptike pavarësisht masave financiare

PARIS, 11 mars /ATSH-AFP/- Në pritje të detajeve të planit për të mbështetur ekonominë amerikane dhe të takimit të nesërm të BQE-së, tregjet financiare...

Çuçi: Pikat e grumbullimit, do orientojmë tregun që në prodhim

TIRANË, 2 prill/ATSH/- Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi tha se pikat e grumbullimit kanë një rol orientues sa i takon prodhimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA