Ballina Etiketimet Trajtimi financiar

Etiketim: trajtimi financiar

Miratohet vendimi/ Trajtim financiar dhe logjistik për Policinë e Burgjeve

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot se në mbledhjen e qeverisë u miratua një nga aktet më të rëndësishme...

Rama: Aktivizohet sot fondi prej 1 mln lekësh për familjet e...

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Trajtimi financiar i familjeve të viktimave nga tërmeti i 26 nëntorit do të aktivizohet menjëherë dhe sipas kategorive të përcaktuara...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA