Ballina Etiketimet The Irish Times

Etiketim: The Irish Times

“The Irish Times”: Fytyra e ndryshimit të Tiranës

-Nga Daniel McLaughlin, The Irish Times- TIRANË, 4 Nëntor/ATSH/- Gjatë kohës së vuajtjes së dënimit prej shtatë vitesh, tre muajsh e dhjetë ditësh me punë...

Nga shtëpia e Kadaresë e kthyer në muze, te Piramida, prestigjiozja...

TIRANË, 2 nëntor /ATSH/ Prestigjiozja irlandeze “The Irish Times” i ka kushtuar një artikull kryeqytetit shqiptar, në të cilin theksohet ndryshimi që është bërë...

Rama për ”Irish Times”: Optimist për të ardhmen e vendit tim,...

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ - Format psikodelike gjallërojnë mbi muret e zyrës së Edi Ramës dhe lapsat me ngjyra dhe bojërat mbulojnë tryezën e tij,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA