Ballina Etiketimet Terren

Etiketim: terren

Forcimi i kapaciteteve për përballimin e COVID-19, Manastirliu: Shtohen 300 punonjës...

-Dyfishohet numri i epidemiologëve në terren. Vatrat kryesore, nga festat, ceremonitë mortore dhe ditëlindjet- TIRANË, 1 Gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu,...

Anti-KÇK/ Njësia speciale kundër “të fortëve” në bashkëpunim me SPAK-un nis...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/Pas 6 muajsh trajnimesh të specializuara dhe stërvitje me ngarkesë të lartë fizike, nga e hëna Njësia Speciale do të jetë në...

Taksa e shtëpive/ Përjashtohen kryefamiljarët pensionist dhe përfituesit nga ndihma ekonomike

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH/- Në çdo pikë të ujësjellësit në Tiranë qytetarët duhet të shkojnë të vetë deklarojnë sipërfaqen e banesës së tyre, pasi kjo...

Tërmeti i 26 nëntorit/ Rreth 80 specialistë të Kadastrës inspektime në...

TIRANË, 6 dhjetor/ATSH/ Punonjësit e Kadastrës Shqiptare këto ditë janë vënë tërësisht në dispozicion të bashkive të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, në...

Hysenbelliu: Grupet e punës do të kryejnë kualifikimin e të gjitha...

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Drejtori i Institutit të Ndërtimit, Agron Hysenbelliu deklaroi sot se grupet e punës me ekspertë arkitekt dhe inxhinierë do të kryejnë...

LONDËR – Stërlina fiton terren pas votimit të Brexit

LONDËR, 15 janar /ATSH-AFP / - Stërlina britanike fitoi terren përballë euros dhe dollarit mbrëmjen e sotme pas kundërshtimit me shumicë të theksuar të...

Foto/Ndërhyrje emergjente në Tropojë, furnizim i rregullt me energji për 27...

TIRANË, 11 janar/ATSH/-Pavarësisht kushteve të motit dhe dëborës, punonjësi i OSHEE  ndërhyri me emergjencë duke rregulluar linjën elektrike për 27 familje në Lekbibaj të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA