Ballina Etiketimet Teatri operat

Etiketim: teatri operat

Koncerti/ Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit risjell repertorin e Fitnete...

TIRANË, 14 qershor /ATSH – B. Naska/ Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit organizoi javën e kaluar një koncert të njërës prej këngëtareve ikonë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA