Ballina Etiketimet Te sheruar

Etiketim: te sheruar

“coronavirus.al”/ 2247 teste, 333 të infektuar, 99 të shëruar dhe...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Në vendin tonë deri tani janë evidentuar 333 të infektuar me COVID-19, 216 raste aktive, 99 të shëruar, 18 të vdekur, ndërsa...

Lajmi i mirë: Edhe 10 të shëruar nga COVID-19, 99 në...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit 10 pacientë janë  shëruar duke e çuar në 99 numrin e të shëruarve nga COVID-19. Përfaqësuesja e...

Shërohen edhe 10 persona të prekur nga COVID-19

TIRANE, 4 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se edhe 10 persona të tjerë janë shëruar nga COVID-19. "Lajm i mirë: 10 të...

Situata e COVID-19/ 6 raste të reja dhe 6 të shëruar...

PRISHTINË, 3 prill /ATSH/ 6 raste të reja dhe 6 të shëruar janë shënuar sot në Kosovë njofton IKSHPK. Në një përditësim të minutave të...

COVID-19/ Gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë të shëruar, shkon...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë janë shëruar duke e çuar numrin e të shëruarve nga COVID-19 në 89. Zv.ministrja e...

Shërohen edhe 4 të infektuar, 13 raste të reja me COVID-19...

PRISHTINË, 1 prill /ATSH/ Edhe katër persona të shëruar kanë lënë sot Klinikën Infektive të Prishtinës, ndërsa janë shtuar 13 raste të reja me...

5 mjekë dhe infermierë të tjerë negativë ndaj COVID-19/ Shkon në...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Edhe 5 persona, pjesë e personelit shëndetësor, rezultojnë të shëruar pas testimit konfirmues të kryer në laboratorin e Institutit të Shëndetit...

15 pacientë të shëruar/ 79 të shtruar në Shërbimin Infektiv, 4...

TIRANË,1 prill/ATSH/ Numri i personave që kanë ndërruar jetë nga COVID-19 në Shqipëri është 15. Ekspertja e Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino gjatë komunikimit...

Kosovë/ Pesë pacientë të shëruar nga koronavirusi dalin nga spitali, 4...

PRISHTINË, 31 mars /ATSH/ Pesë qytetarë të prekur nga koronavirusi COVID-19 janë shëruar dhe kanë lënë spitalin ditën e sotme. Pas përsëritjes së dytë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA