Ballina Etiketimet Te semure

Etiketim: te semure

COVID-19/ Rama: Kemi gati një paketë tjetër ndihme ekonomike për të...

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "Komiteti Teknik i Ekspertëve po bën projeksionin dhe do e shohim në dinamikë për sa...

FOKUS – Arrin në katër milionë numri i të infektuarve me...

NJU JORK, 9 maj /ATSH-AA/ - Numri i personave të prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka tejkaluar shifrën e katër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA