Ballina Etiketimet Te denuara

Etiketim: te denuara

Ministria e Drejtësisë, dhurata për fëmijët e grave të dënuara në...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Ministria e Drejtësisë, falë ndihmës bujare të biznesit dhe shoqatave, shpërndau pako me dhurata për fëmijët e të dënuarave të burgut...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA