Ballina Etiketimet Taulantia

Etiketim: Taulantia

FOTO/ Shëtitorja “Taulantia” në Durrës me pamje të re, punime intensive...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Shëtitorja "Taulantia" në Durrës shumë shpejt do të ketë një pamje të re. Bashkia e Durrësit po vijon punën intensive për...

Durrës/ Finalizohet operacioni për kapjen e personave që qarkullojnë me armë...

TIRANË, 9 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Taulantia", duke arrestuar  dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore, me precedentë penalë të...

Durrës/ Punime me ritme të larta për transformimin e shëtitores “Taulantia”

TIRANË, 10 shtator/ATSH.- Në shëtitoren “Taulantia” Durrës vazhdon intensivisht puna për ndërtimin e shkallareve, për të krijuar një lidhje organike mes shëtitores dhe detit. Fondi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA