Ballina Etiketimet Tatzat

Etiketim: Tatzat

Delvinë/ Rehabilitimi i rrugës së Kalasës, zhvillim turizmit dhe ekonomisë së...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Rehabilitimi i rrugës së Kalasës në Delvinë do të sigurojë akses më të shpejtë pranë resurseve të pasura natyrore që ofron...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA