Ballina Etiketimet TANIA

Etiketim: TANIA

SERBI – BE: Opozita ta zhvillojë dialogun në parlament, jo në...

BEOGRAD, 1 nëntor /ATSH-ANSA/ - Kritika të forta në drejtim të vendimit të opozitës serbe, që bojkotuar punën e parlamentit dhe zgjedhjet e planifikuara...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA